Zdravá a krásná

Hana Mullerova
O mě

O mě

Co můžete chtít a očekávat odemně jakožto podporavatelky a poradkyně

Lákají vás nové kosmetické trendy, ale nejste si jistí, které vybrat? Slyšeli jste, že je to moc drahé a náročné? Ať už si kladete podobné nebo jiné otázky ohledně výběru kometiky a doplňků stravy pro vás či pro vaše blízké, právě pro vás  jsem tu.Podporovatelka a poradkyně, hezké pojemy, ale co přesně znamenají?

Jsem žena, maminka, která má svou vlastní zkušenost s používáním uvedených kosmetických produktů a doplňků stravy.   Co ode mne poradkyně tedy můžete očekávat?

  1. Kvalifikaci

Abych se mohla stát poradkyni, musím mít osobní zkušenost s používáním uvedených kosmetických produktů. To je jen první krok k neustálému vzdělávání a hledání toho co nám funguje a vyhovoje, díky němuž si prohlubuji obzory i v řadě dalších oblastí.

  1. Naslouchání a pochopení

Je důležité jakožto pro každou jinou poradkyni dokázat se povznést nad vlastní zkušenost. Jsem empatická, a mám  pochopení pro každého zákazníka a jeho rozhodnutí. Každý z nás má jiné možnosti, přání a předstastavy. Pro někoho je nejdůležitější kvalita, pro jiného finanční úspora.

  1. Vstřícnost a připravenost pomoci

Se zákazníky komunikuji e-mailem nebo telefonem.

Obrátit se na mě můžete kdykoli později, ať už e-mailem nebo telefonem nebo osobně. Ráda vám cokoli znovu vysvětlím, ukáži, seznámím vás s novinkami případně pro vás vyřídím reklamaci nebo objednáme cokoli, co by se vám ještě líbilo.